La inceput de an…. Surprize!!!

0857cf65586b574

La  multi  ani,  prieteni  dragi  !

Dupa un sfarsit de an 2018 minunat , in care ne-ati fost alaturi  zi de zi ,  iata-ne  la inceput de an, tot impreuna, la fel de dornici de frumos , la fel de indragostiti de poezie! Pentru Noul An  ne dorim  sa continuam  sa  impartim  frumusetea si bucuria  versurilor, tuturor celor care doresc sa le primeasca ! Echipa noastra va  asteapta cu nenumarate surprize si in acest an !

Revista  noastra virtuala  se adreseaza romanilor din intreaga lume. In echipa ”Poezii pentru sufletul meu”  care editeaza, redacteaza si publica  zilnic poezii de suflet si pentru suflet , suntem  o mana de  oameni ,  care  iubim   frumosul  si poezia. Revista  a inceput  ca un proiect personal  de suflet  al autoarei  Mihaela CD ,in Montreal, Canada, in urma cu  nici  3 luni .Am fost placut surprinsi  sa aflam  cata nevoie de poezie este  in randul  romanilor  raspanditi  in lumea intreaga ! Datorita voua , cititorilor nostri  dragi, care ne-ati incurajat  necontenit  prin mesajele  voastre, proiectul de suflet  a crescut rapid transformandu-se intr-o revista literara  cu pagina blog. Numarul colaboratorilor  s-a marit, iar revista  s-a dezvoltat  continuu, adaugandu-se  tot  mai multe pagini .

Multumim din inima  autorilor care ne-au  facut  onoarea  de a  ne fi primii  colaboratori si care  au contribuit vadit  la cresterea revistei   cu minunatele lor  versuri pentru suflet  .Ne dorim  sa continuam  exceptionala colaborare si in acest an. In ordinea  intrarii in echipa noastra de suflet, primii nostri  autori colaboratori :

Alex Andru, Aurelia  Oanca, Angela Marinescu ,Maria Nedelcu

La inceput de an 2019 numarul  autorilor  colaboratori  a crescut. Sapte  autori   ne-au facut  onoarea  sa se alature  revistei noastre. De curand v-am prezentat  in avant premiera cateva dintre poeziile lor.Cu  multa  bucurie, le  uram  Bun  Venit  autorilor :

Teodora Dumitru, Mugurel Puscas, Violeta Butnariu, Sandu Chiva, Stefan Doroftei Doimaneanu, Mircea Trifu ,Ionescu Gabriel

Surprizele nu se opresc aici! Echipa noastra lucreaza la  mai multe  proiecte si  foarte curand va asteapta multe surprize minunate! Ramaneti  cu  noi !

Va multumim pentru aprecierile primite  si pentru mesajele  de sustinere si incurajare.  Deasemenea  va multumim  si pentru sugestii  si intrebari , ne vom stradui sa raspundem  la toate ,veti gasi raspunsurile  pe pagina noastra de intrebari si raspunsuri .

In numele  intregii echipe”Poezii pentru sufletul meu”  va doresc din suflet  un an plin de bucurii  si impliniri !

Va multumim !

file_main_image_11809_1_importance_dire_merci_reconnaissance_11809_01_1500X1000_cache_640x360-iloveimg-compressed

Mihaela CD

 

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.